ابتدا به این میپردازیم که بک لینک چیست ؟

بک لینک به معنای لینک برگشتی از سایت های دیگر می باشد.
به طور مثال هنگامی که سایت شما از سایت های دیگر لینک دریافت کند ، سایت شما از آن سایت ها بک لینک دریافت کرده است
این بک لینک ها برای موتور های جستجو بویژه گوگل خیلی مهم می باشند که شما در چه کلماتی بک لینک دریافت کرده اید
و سایت شما با همان کلماتی که بک لینک دریافت کرده اید با همان کلمات در موتور های جستجو شناخته و ذخیره میشود اهمیت بک لینک در سئو به همین موضوع برمیگردد.

 

خرید بک لینک چیست ؟ و بک لینک چه کمکی به سایت شما میکند؟

امروزه اکثر سئو کاران بر این باورند که یکی از مهم ترین مسائلی که در سئوخارجی سایت تاثیرگذار است ، بک لینک می باشد. همان طور که در بالا گفتیم بک لینک در واقع ، لینک دریافتی سایت شما از سایت های دیگر است هرچقدر سایتی که شما از آن بک لینک میگیرید قوی تر باشد طبیعتا بک لینک های شما هم قوی تر و تاثیر مثبتی که از بک لینک ها میگیرید بیشتر و تاثیرگذار تر خواهد بود.
به طور مثال زمانی که از ده عدد سایت به سایت شما با کلمه کلیدی"بکلینک" لینک داده شود هنگامی که ربات های گوگل این لینک ها را شناسایی کنند شما بواسطه امتیاز هایی که از این سایت ها دریافت کرده اید از رقبا پیشه میگیرید و در نتایج گوگل صعود میکنید به همین دلیل است که بک لینک ابزار اصلی سئو می باشد .

 سیستم پیشرفته و لینکیار با بیش از چند سال سابقه در زمینه سئو و لینک سازی و با همکاری با بیش از هزاران سایت معتبر به شما این امکان را میدهد که بدون واسطه و به طور مستقیم از صاحبان وب سایت ها اقدام به خرید بک لینک طبیعی کنید.

 

پلتفرم لینکیار در دو پنل مجزا برای خرید بک لینک به طور مستقیم و پنل نمایش دهندگان برای کسب درامد از سایت راه اندازی شده است.

+ نوشته شده در دوشنبه بیست و ششم اسفند 1398 ساعت 23:58 توسط حمید میرزایی بدون نظر